Wwodlcsr9wpxoqg74hhq miks102 thumb

Miks 102: DİNAMİK İŞLEMCİLER

Hem teorik, hem de uygulamalı olarak compressor, limiter, gate, expander, de-esser kullanmayı öğrenin!

Miks serisinin ikinci dersi olan Miks 102: DİNAMİK İŞLEMCİLER'de; Compressor, Limiter, Gate, Expander, De-esser gibi efektlerin kullanım alanlarını, ayarlarını tüm detaylarıyla öğreneceksiniz.

Eğitim hem Pro Tools, hem Cubase Pro, hem de Logic Pro X yazılımlarında gösterilmektedir. Pro Tools ve Cubase için video; Logic Pro X için ise görsel ve metinden oluşan içerikler mevcuttur. Diğer programları kullananlar da anlatılanları kendi platformalarında kolaylıkla uygulayabilir.

Örnek projeyi indirip üzerinde çalışın, bitirince sisteme yükleyin ve eğitmeninizden geri bildirim alın. Diğer katılımcıların projelerini inceleyin ve sanal sınıf ortamında etkileşime geçin.

Toplam 145 dakikalık-25 video ve 34 ders!

Gereksinimler:

1. Miks yapabileceğiniz ve dahili dinamik işlemcileri olan herhangi bir yazılım
2. Kullandığınız yazılım üzerinde temel bilgi ve becerilere sahip olmak

Kimler Katılabilir?

1. Miksaj öğrenmek isteyen herkes katılabilir.
2. Temel konular hakkında eksiklerini gidermek isteyen kullanıcılar için uygundur.
3. Miks 101: DENGELER ve PANLAMA dersini tamamlamış olmanız tavsiye edilir.

Sormak istedikleriniz varsa e-postayla bana ulaşabilirsiniz. Çok kısa sürede geri dönüş yaparım: posta@borauslusoy.com


Eğitmen


Bora Uslusoy
Bora Uslusoy

Müzisyen, eğitmen ve prodüktörüm. The Musicians' Institute'ta ana enstrumanım olan gitar programını 'Gold Award' derecesiyle bitirdim. Berklee Müzik Okulu'nun online uzantısı olan berkleemusic.com'dan 'Studyo Prodüksiyon Uzmanı' sertifikası aldım. 2011'de Avid'in 'Train The Trainer' (Eğitmen Eğitimi) programına katılarak Avid sertifikalı Pro Tools Eğitmeni statüsü elde ettim. Aynı yıl Steinberg tarafından lisanslı Cubase eğitmeni unvanını aldım. Halen; Gitar, Bas, Armoni, Kulak Eğitimi, Müzik Prodüksiyonu, Pro Tools, Cubase, Miks ve Mastering eğitimlerimi; Türkiye'nin ve dünyanın çok çeşitli yerlerindeki kişilere, internet üzerinden video ders formatında ve birebir online özel ders şeklinde vermeye devam ediyorum. Yayınlanmış olan beş adet gitar metod kitabımın yanı sıra, müzik üzerine sayısız dergi makalesi, ürün incelemeleri ve 'Nasıl Yapılır?' kılavuzları yazdım.

Uzun yıllardır, çeşitli grup ve sanatçılara prodüktörlük, miks ve mastering mühendisliği yapıyorum. Halen ABD'nin Massachusetts eyaletinde, Boston şehrinde yaşıyorum ve dijital yapım şirketim bUMA RecordZ ile müzik yapım/dağıtım çalışmalarıma devam ediyorum. bUMA RecordZ ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Kendi adıma, iki adet solo albüm ve bir single yayınladım; filmler, belgeseller ve reklamlar için müzik ve ses tasarımı yapıyorum. Daha detaylı bilgi için ise kişisel web sitemi inceleyebilirsiniz: borauslusoy.com


Ders ProgramıSıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim programı ne zaman başlar ve ne zaman biter?
Eğitim programına hemen başlayabilir, her istediğinizde sisteme giriş yaparak dersi tekrar tekrar çalışabilirsiniz. Tamamen bireysel yürütülen bir eğitimdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

Hemen Başlayın!